BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Pizza Aşıklarının Adresi

Pizza Bizim İçin sadece Bir Yiyecek Değil Aşkın, Lezzetin ve Sanatın Birleşme Noktası

Pizza Romanza olarak hazırladığımız tüm pizzalarımızda en kaliteli mamülleri kullanmakta ve tüm pizzalarımızı aşkla hazırlamaktayız. Bizi bir pizza restoranı olarak görebilirsiniz, ancak biz kendimizi pizza aşıklarının buluşma lokasyonu olarak görmekteyiz.

Gustav Klimt'in Öpücük Tablosunun tadı neye benziyor? Peki Chopin'in Nocturne klasiği nasıl kokuyor? Pizza bana göre, içinde özenle yetiştirilmiş en iyi mamülleri barındıran ve en iyi ustaların ellerinden çıkmış benzersiz sanat eserleridir. İşini seven şeflerin ellerinden çıkan yenilebilir sanattır pizza.

image-17
image-18
image-17
image-18
image-17
image-18

“Çok yerde Italyan pizzası tatmış biri olarak çok memnun kaldım. Mekan yeni açıldığı için (biz geldiğimizde ikinci günleriydi) serviste ufak eksikler vardı ama çok normal. Orjinal pizza fırınında pişen pizza tatmak isterseniz, gelmenizi öneririm. …”

Oğulcan Aksoy - Google Rehber

“Enfes pizza ve şarap! Mekan tasarımı şahane, iç açıcı bir restoran. …”

Çetin Haşar - Google Rehber

“Went with my GF and enjoyed a very nice pizza and experience at Pizza Romanza. Having spent a few years in Italy sometimes its hard to find a very authenic pizza in Turkey. This was one of the better ones I've eaten in Izmir. The owner Bora is a very friendly guy who will make you feel quite welcomed. I've tried the Buratta Pizza which was excellent. Highly reccomend this place to any one in Izmir looking for Italian style pizza”

Sam Teele - Google Rehber

“Şarap ile mantarlı pizza ve peynir tabağı çok güzeldi. Keyifli vakit geçirdik.”

Fikriye Balaban - Google Rehber

“Gerçek İtalyan Pizzası deneyimi 😍 Salmone mutlaka denenmeli”

Görkem Bozkır - Google Rehber

“Nezih ve sıcak ortam. Temiz ve leziz. Normalde bir pizzayı kendi başıma bitiremezdim fakat pizzalar kendini yedirtiyor malzeme de bol herkese tavsiye ederim”

Zeynep Miharbi - Google Rehber